X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Uwaga, szokująca wiadomość! Jeżeli przekroczyłeś 116 rok życia, już z tego nie skorzystasz.

Do 20 września możesz zgłosić się do ekipy wolontariuszy Tofifest 2016. Niestety, byliśmy zmuszeni narzucić ograniczenia wiekowe i nie przyjmujemy już osób powyżej 116 roku życia.

Nie poprawiajcie monitorów, cyfry się zgadzają. Ustaliliśmy ramy wiekowe dla naszych wolontariuszy od 16 do 116 roku życia. Powodem naszej decyzji są smutne doświadczenia poprzednich lat, kiedy to dwóch 120-latków z naszego wolontariatu pobiło się w klubie festiwalowym.

Dopuszczamy nadal wolontariat w wieku 55+, chociaż niestety właśnie ta grupa wykazuje najwięcej chęci do brykania i brojenia. Bardzo kontrastuje z cichymi i spokojnymi wolontariuszami ze szkół średnich i wyższych, którzy zazwyczaj zaraz po pracy przy festiwalu idą do domów spać.

W jednym obie grupy są identyczne - ich praca przy Tofifest jest perfekcyjna i bez nich nigdy byśmy takiego festiwalu nie zrobili.

Macie jeszcze czas do 20 września, by zgłosić się do wolontariatu 14. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Wystarczy mieć od 16 do 116 lat i wypełnić ten formularz >>> ZGŁASZAM SIĘ!

Z naszej strony zapewniamy, że w wolontariat macie wliczone gratis:

* udział w najważniejszej imprezie filmowej w Toruniu

* możliwość obejrzenia najlepszych filmów ostatnich lat

* możliwość spotkania z gwiazdami kina polskiego i światowego

* doświadczenie organizacyjne

* mocny punkt w CV

* niezapomniane chwile

* prawdziwe przyjaźnie

* bójki ze 120-latkami

14. edycja MFF Tofifest odbędzie się w dniach 15–23 października 2016 roku w Toruniu. Więcej informacji znajdziecie w naszym serwisie internetowym.

PS: Najwięcej dowiecie się od szefowej wolontariatu, Żanety Sarneckiej, zaneta@tofifest.pl, tel. 56 652.20.10

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest