X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Gratka dla fanów gry „Heroes of Might and Magic”. Koncert finałowy Tofifest 2015 wychodzi na winylu

Do sprzedaży trafi lada moment limitowana seria płyt winylowych z rejestracją koncertu finałowego Tofifest 2015. Amerykański kompozytor Paul Anthony Romero, po raz pierwszy w Europie, wykonał na żywo swoje utwory napisane do popularnej gry „Heroes of Might and Magic”. Płyta wyprodukowana została we współpracy z partnerem koncertu, wytwórnią gamemusic records.

„The Heroes Piano Sonatas — Paul Anthony Romero live” to pełna nazwa nowej płyty. Jej sprzedaż wkrótce rozpocznie się na stronie wytwórni gamemusic records. Album jest światową premierą muzyki z serii „Heroes of Might and Magic” wykonanej przez jej kompozytora na żywo. Całość materiału zarejestrowano w trakcie finału 13. edycji MFF Tofifest w Toruniu, 24 października 2015 roku. Album jest pełnym zapisem live tego niezwykłego wydarzenia.

Na stronie sklepu gamemusic records możecie zapisać się na muzyczną listę mailingową. Dzięki temu jako pierwsi otrzymacie wiadomość o możliwości zrealizowania zamówienia na album oraz dowiecie się z wyprzedzeniem o kolejnych wydaniach płytowych. Ponadto pierwszych 50 osób, które złożą przedpremierowe zamówienie na winyl „The Heroes Piano Sonatas”, otrzyma autograf kompozytora na opakowaniu wydania.

Dwupłytowy album (2 × LP 180 g) będzie sprzedawany w limitowanym nakładzie 300 sztuk. Płytę winylową będzie można również zakupić przed organizowanym przez gamemusic koncertem „The Symphony of Heroes” we Wrocławiu 27 października 2017 roku.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest