X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Już oni ich ocenią! Oto skład Jury Młodych na Tofifest 2017

Drżyjcie producenci i producentki, reżyserzy i reżyserki — oto siedmiu młodych sprawiedliwych, którzy ocenią Wasze filmy w konkursie głównym On Air na tegorocznym Tofifest. Do walki o sześć miejsc w młodzieżowych składach jurorskich stanęło 47 osób. No i z sześciu zrobiło się siedem.

Wybór najlepszych recenzji był niezwykle trudny. Dobry, wysoki i równy poziom. Zgłoszenia z wielu stron Polski, z różnych uniwersytetów i szkół średnich. Wybór musiał jednak zostać dokonany.

Selekcjonerzy złamali się jednak i, uznając bardzo wysoki poziom dwóch recenzji, postanowili poszerzyć Jury Studenckie z trzech do czterech osób. No i tak z planowanych sześciu miejsc zrobiło się siedem. A oto tegoroczni młodzieżowi jurorzy festiwalu Tofifest.

Jury Młodzieżowe (szkoły ponadgimnazjalne)

Jury Studenckie

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest