Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze. Grand Prix jubileuszowego Tofifest pojechało do Szwajcarii. Podczas gali zakończenia, specjalne Złote Anioły odebrali Filip Bajon, Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz. Tomasz Ziętek otrzymał Flisaka Tofifest Więcej »

Filmy dla dzieci po ukraińsku podczas 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze. Podczas 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest najmłodsi widzowie z Ukrainy mieli możliwość uczestniczyć w pokazie bajek „Весела ферма” („Klara Muu”) oraz „Пелле Безхвостько” („Filonek Bezogonek”) w ukraińskiej wersji. Więcej »

Фільми для дітей українською мовою під час 20. Міжнародного кінофестивалю Tofifest. Куяви і Помор‘я. Під час 20. Міжнародного Кіно-фестивалю Tofifest, наймолодші глядачі з України мали змогу взяти участь у показі казок «Весела ферма» та «Пелле Безхвостько» в українській версії. Więcej »

Förträngd

Repressed · reż. Jimmy Olsson
Szwecja 2010, 15’

Pokazy

27/06, 13:00 · Baj Pomorski – sala B

29/06, 19:30 · Baj Pomorski – sala B

Trailer

Po nocnej hulance w klubie roześmianą i hałaśliwą klikę jak zwykle rozwozi po domach specjalnie podstawiony autobus. W chwili, gdy Kritsoffer zauważa niebezpiecznie spokojnego nastolatka wie, że będzie się musiał zmierzyć z groźną sytuacją z przeszłości. To zmusza go do wzięcia spraw w swoje ręce.

Reżyser:Jimmy Olsson
Scenariusz:Jimmy Olsson
Zdjęcia:Frida Wendel
Obsada:Dan Andersson, Camaron Silverek, Suzanna Dilber, Mari Götesdotter, Julius Fleischanderel, Clara Eriksson-Lind

Jimmy Olson urodził się w 1980 roku na południu Szwecji. W 2004 roku przeprowadził się do Sztokholmu. Od 2002 roku pracuje przy filmach i od tej pory zasmakował już niemal każdej funkcji, która wiąże się z pracą za kamerą.