Niepokorne Anioły trafiły do laureatów 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze! W sobotę odbyła się gala zakończenia festiwalu — nagrody powędrowały do Adrianny Biedrzyńskiej, Leny Góry, Eryka Lubosa i Magdaleny Zawadzkiej. Grand Prix festiwalu zdobył film „Chleb i sól” Damiana Kocura, a serca publiczności podbił film Artura Więcka „Prawdziwe życie aniołów”. Więcej »

«Абетка щастя» та «Операція «Мумія»» в українській версії для найменших глядачів 21. Міжнародного кінофестивалю Tofifest. Куяви і Помор’я. Першого та другого липня, в Cinema City, відбулися покази фільмів «Абетка щастя» та «Операція «Мумія»» в українському дубляжі для наших наймолодших глядачів з України. Więcej »

„Alfabet szczęścia” i „Operacja „Mumia” w ukraińskiej wersji dla najmłodszych widzów 21.MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze. 1 i 2 lipca w Cinema City odbyły się pokazy filmów „Alfabet szczęścia” i „Operacja „Mumia” w ukraińskim dubbingu dla naszych najmłodszych widzów z Ukrainy. Więcej »

Jam Today

Jam Today · reż. Simon Ellis
Wielka Brytania 2010, 14’

Pokazy

27/06, 13:00 · Baj Pomorski – sala B

29/06, 19:30 · Baj Pomorski – sala B

Trailer

Robert i jego rodzice utknęli na angielskiej wsi w czasie wakacji spędzanych na łodzi. Robert nie może się doczekać, gdy dorośnie i stanie się mężczyzną. Wtedy właśnie niespodziewany widok wstrząsa całym jego światem.

Reżyser:Simon Ellis
Scenariusz:Simon Ellis
Zdjęcia:David Procter
Montaż:James Ian Gray
Obsada:Oliver Woollford, Jonny Phillips, Helen Barford, Lucy Challenger, Dave Norwell

Simon Ellis ukończył w 1995 roku Nottingham Trent University, zdobywając specjalizację w fotografii artystycznej. Od tego czasu kręci filmy krótkometrażowe, które zbierają wiele nagród na międzynarodowych festiwalach i zostały zaprezentowano zbiorczo jako retrospektywy na ponad kilkunastu festiwalach na całym świecie.