Rusza nabór filmów na tegoroczny 21. Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST. Kujawy i Pomorze. Festiwal odbędzie się w Toruniu, w dniach 27 czerwca – 2 lipca 2023. Wszystkie twórczynie i twórców, producentki i producentów, stowarzyszenia, zrzeszenia i wszystkich tych, którzy kreują współczesną zagraniczną i polską kinematografię zapraszamy do zgłaszania swoich filmów na dwa festiwalowe konkursy. Więcej »

Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze. Grand Prix jubileuszowego Tofifest pojechało do Szwajcarii. Podczas gali zakończenia, specjalne Złote Anioły odebrali Filip Bajon, Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz. Tomasz Ziętek otrzymał Flisaka Tofifest Więcej »

Jam Today

Jam Today · reż. Simon Ellis
Wielka Brytania 2010, 14’

Pokazy

27/06, 13:00 · Baj Pomorski – sala B

29/06, 19:30 · Baj Pomorski – sala B

Trailer

Robert i jego rodzice utknęli na angielskiej wsi w czasie wakacji spędzanych na łodzi. Robert nie może się doczekać, gdy dorośnie i stanie się mężczyzną. Wtedy właśnie niespodziewany widok wstrząsa całym jego światem.

Reżyser:Simon Ellis
Scenariusz:Simon Ellis
Zdjęcia:David Procter
Montaż:James Ian Gray
Obsada:Oliver Woollford, Jonny Phillips, Helen Barford, Lucy Challenger, Dave Norwell

Simon Ellis ukończył w 1995 roku Nottingham Trent University, zdobywając specjalizację w fotografii artystycznej. Od tego czasu kręci filmy krótkometrażowe, które zbierają wiele nagród na międzynarodowych festiwalach i zostały zaprezentowano zbiorczo jako retrospektywy na ponad kilkunastu festiwalach na całym świecie.