Niepokorne Anioły trafiły do laureatów 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze! W sobotę odbyła się gala zakończenia festiwalu — nagrody powędrowały do Adrianny Biedrzyńskiej, Leny Góry, Eryka Lubosa i Magdaleny Zawadzkiej. Grand Prix festiwalu zdobył film „Chleb i sól” Damiana Kocura, a serca publiczności podbił film Artura Więcka „Prawdziwe życie aniołów”. Więcej »

«Абетка щастя» та «Операція «Мумія»» в українській версії для найменших глядачів 21. Міжнародного кінофестивалю Tofifest. Куяви і Помор’я. Першого та другого липня, в Cinema City, відбулися покази фільмів «Абетка щастя» та «Операція «Мумія»» в українському дубляжі для наших наймолодших глядачів з України. Więcej »

„Alfabet szczęścia” i „Operacja „Mumia” w ukraińskiej wersji dla najmłodszych widzów 21.MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze. 1 i 2 lipca w Cinema City odbyły się pokazy filmów „Alfabet szczęścia” i „Operacja „Mumia” w ukraińskim dubbingu dla naszych najmłodszych widzów z Ukrainy. Więcej »

Only sounds remains

تنها صدا ست که می ماند · reż. Arash Ashtiani
Wielka Brytania 2010, 14’

Pokazy

27/06, 13:00 · Baj Pomorski – sala B

29/06, 19:30 · Baj Pomorski – sala B

Pewna rodzina próbuje zataić przed babcią wiadomość o śmierci najmłodszego dziecka, do której doszło w następstwie gwałtownych protestów mających miejsce po wyborach w Iranie.

Reżyser:Arash Ashtiani
Scenariusz:Arash Ashtiani
Zdjęcia:Pierre-Alan Girraud
Montaż:Aliocha Allard
Obsada:Maryam Davari, Payam Hoseinian, Ashraf Rezaei

Arash Ashtiani — urodził się w 1983 roku w Teheranie. Ukończył studia prawnicze, ale postanowił zająć się reżyserią. Dyplom w tej dziedzinie zdobył w London Film School w 2008 roku. W jego dorobku znajdują się: Happenstance (2008), Minor Crime of a Marriage (2008) i Fridays (2009).