X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Społecznościowe centrum Tofifestu na Filmasterze

Już 26 czerwca startuje w Toruniu 8. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. W tym roku po raz pierwszy festiwalowicze będą mogli wymieniać się wrażeniami z seansów również w Internecie. Społecznościowe centrum festiwalu Tofifest będzie mieściło się w partnerskim serwisie Filmaster pod adresem: http://filmaster.pl/tofifest/.

Centrum to miejsce, gdzie przeczytać będzie można dodawane na bieżąco zarówno przez redakcję, jak i przez użytkowników recenzje i opinie na temat filmów festiwalowych, a następnie podyskutować na ich temat z innymi festiwalowiczami.

Po każdym dniu festiwalu aktualizowany będzie ranking filmów wyświetlanych w Toruniu, dzięki czemu łatwo będzie sprawdzić, które filmy spotkały się z największym uznaniem maniaków kina przybyłych do Grodu Kopernika.

Warto już dziś się zarejestrować i ocenić na Filmasterze kilkanaście obejrzanych wcześniej filmów, bo wtedy serwis festiwalowy automatycznie podpowie również, co warto obejrzeć na samym festiwalu, biorąc pod uwagę Wasz osobisty gust filmowy, dzięki specjalnemu algorytmowi oferującemu spersonalizowane rekomendacje.

Rejestracja na Filmasterze jest bardzo prosta. Jeśli macie już konto na Facebooku, wystaczy połączyć je z kontem na Filmasterze korzystając z przycisku Facebook Connect. Alternatywnie, można wybrać własną nazwę użytkownika i hasło i chwilę po tym dołączyć do powiększającego się z każdym dniem grona „Filmasterów”, czyli użytkowników serwisu.

A zarejestrować się warto, bo sklep internetowy Amazonka.pl przygotował dla festiwalowiczów nie lada atrakcje w postaci aż trzydziestu nagród rzeczowych, takich jak filmy na DVD i książki związane tematycznie z pasmami programowymi Tofifestu. Nagrody trafią do osób, które ocenią na Filmasterze co najmniej trzy filmy festiwalowe lub napiszą co najmniej jedną krótką recenzję (do 500 znaków) festiwalowego filmu.

Nie czekajcie więc ani chwili: rejestrujcie się na Filmasterze i przybywajcie do Torunia na święto kina jakie odbędzie się między 26 czerwca a 2 lipca tego roku.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest