X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zostań wolontariuszem Tofifest 2010 — Nabór!

Zdobycie unikalnych doświadczeń, możliwość bezpośredniego kontaktu z mistrzami kina, udział w jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w kraju — to tylko trzy spośród wielu doświadczeń jakie zdobyć może wolontariusz Tofifest.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przeżycia przygody z kinem i sztuką sam na sam, do udziału w wolontariacie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Praca przy Tofifest to działanie w nowoczesnym, nakierowanym na europejski sukces zespole. To prestiżowy punkt w CV — udział w unikatowym wydarzeniu kulturalnym, o międzynarodowym znaczeniu. Ale prócz tych „twardych” zysków, wolontariat to po prostu wspólna praca w kreatywnej grupie młodych ludzi, spotkania i długie rozmowy z ludźmi filmu, reżyserami, aktorami, krytykami i atmosfera festiwalu, jakiej pozazdrościć może każdy festiwal filmowy, bo żaden takiej nie ma.

Jak uczy doświadczenie, wiele osób pracujących w biurze festiwalowym zdobywało potem pracę w sektorze audiowizualnym lub kulturalnym.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest