X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

(S)TOFIFESTuj się!

Startuje nabór wolontariuszy do jednego z najgłośniejszych festiwali w Polsce (i nie tylko)! Choć przedsięwzięcie ruszy dopiero 25 czerwca, to już dziś potrzebujemy… Ciebie! Możesz zyskać unikatowe doświadczenie, ale też bardzo mocny punkt w CV.

Dziewięć lat pracy włożonej w rozwój przedsięwzięcia znanego jako TOFIFEST pozwoliło nam zbudować wyrazistą, kojarzoną w całym kraju markę. Tofifest to festiwal „zbuntowany, niepokorny”, pokazujący kino szukające prawdy o nas samych. Toruńska impreza to nie tylko siedmiodniowe celebrowanie kina jako święta dobrej sztuki. Tofi daje też możliwość rzucenia się w wir filmowego świata i wzięcia udziału we współtworzeniu tego — należącego do piątki największych filmowych wydarzeń lata w Polsce — festiwalu.

Wiemy, że nigdy Tofifest nie byłby tak dobrym festiwalem jak dziś, gdyby nie wolontariusze. Co roku do pracy przy festiwalu zgłasza się ponad setka młodych ludzi. Dajemy Wam możliwość uczestnictwa w profesjonalnie zorganizowanym, międzynarodowym festiwalu cenionym w Unii Europejskiej i doświadczenie, którym można pochwalić się przed potencjalnym pracodawcą. TOFIFEST zapewnia możliwość zdobywania zawodowego doświadczenia. Organizacja projektów, nadzorowanie, koordynowanie, komunikowanie, sprawne działanie pod presją czasu — to tylko niektóre z zajęć tak szczególnych i charakterystycznych dla współczesnego rynku pracy, które poznajecie też u nas. Wolontariusze poprzednich edycji Tofifest pracują w kilkudziesięciu instytucjach kultury w Polsce i poza granicami (np. w Hiszpanii). Dlatego wiemy, że doświadczenia jakie zdobywacie u nas stają się inspiracjami do działania. Jako zgrana ekipa, efektywna „burza mózgów” stworzymy coś, co będzie gwarantem profesjonalnej współpracy, ale także dobrej zabawy!

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie na naszej oficjalnej stronie internetowej. Szkoda czasu na namysły, zapraszamy — dołączcie do zespołu. Wszelkie pytania możecie kierować na adres wolontariat@tofifest.pl.

Termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych upływa z końcem maja. Kiedy tylko prześlesz nam swoje zgłoszenie odezwiemy się, aby poinformować Cię o zbliżającym się spotkaniu roboczym, na którym uzgodnimy zasady naszego wspólnego działania. DO ZOBACZENIA!!!

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest