X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Kujawsko-Pomorskie Filmowe Wydarzenie Roku 2012

W najbliższych dniach po raz czwarty wybierzemy filmowe wydarzenie związane z kinem Kujaw i Pomorza. To już czwarty plebiscyt, który niezmiennie od 2009 roku odbywa się na przełomie w grudnia i stycznia. Nasz region co roku zaskakuje nowymi filmami, a ludzie kina z nim związani brylują na czerwonych dywanach, warto wiec docenić ich pracę.

Plebiscyt jest zabawą, ale ważną. Wybierając Filmowe Wydarzenie Roku dajemy znak filmowcom związanym z naszym regionem, że widzimy ich pracę i doceniamy efekty. Tworzymy też, jakże ważną, tożsamość filmową naszego wciąż podzielonego regionu.

Nikt tak jak my nie zna tajników kina związanego z regionem kujawsko-pomorskim, dlatego listę nominacji budujemy na podstawie danych zbieranych przez cały rok, dla potrzeb filmowego bloga o naszym regionie: festiwaltofifest.blogspot.com.

Zasady głosowania są proste. Mamy 11 nominacji. Każdą możesz ocenić w skali od 1 do 5 pkt. Oceniasz tyle nominacji, ile chcesz. Twój głos będzie ważny, jeżeli potwierdzisz go klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na twój adres e-mail. Wyniki 11 stycznia 2013 roku. I to wszystko.

Przejdź do formularza głosowania

Radio Gra Moje Miasto: Toruń Moje Miasto: Bydgoszcz Teraz Toruń

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest