X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zostań wolontariuszem Tofifest

W drugiej połowie października zaczyna się 11. edycja festiwalu filmowego Tofifest w Toruniu. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do festiwalowego wolontariatu. Tydzień w świecie filmu, wiedza jakiej nie zdobędziesz nigdzie indziej i przyjaźnie, które trwają latami. Do 20 września możesz zostać wolontariuszem Tofifest.

Międzynarodowy Festiwal Tofifest prowadzi nabór wolontariuszy do 20 września. Aby znaleźć się w festiwalowej ekipie wystarczy wypełnić formularz znajdujący się pod tym linkiem: http://www.tofifest.pl/pl/wolontariat. Wolontariat na dużej, międzynarodowej imprezie, jaką jest MFF Tofifest, jest dobrym punktem w CV każdego, kto chciałby swoje życie związać z kulturą, organizacją wydarzeń, mediami czy marketingiem.

Zapraszamy do udziału w wolontariacie Tofifest 2013!

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest