X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Ostatnie bilety na monodram Juliana Sandsa i koncert Paula A. Romero

Jeżeli kochasz teatr i muzykę, to jest ważna wiadomość dla Ciebie! Kończą się bilety na dwa wyjątkowe wydarzenia towarzyszące Tofifest 2015: koncert muzyki do gry Heroes w wykonaniu kompozytora Paula Anthony Romero i monodram teatralny Juliana Sandsa, w reżyserii Johna Malkovicha. Nie przegapcie, bo oba to duże wydarzenia.

Monodram Juliana Sandsa A celebration od Harold Pinter / Świętowanie Harolda Pintera, wyreżyserował wielki gwiazdor hollywodzki, John Malkovich. Sands znany jest z takich filmów jak Pokój z widokiem, Pola śmierci czy Oceans 13. O tym, co zobaczycie podczas monodramu pisaliśmy tutaj. Spektakl zostanie wystawiony 20 października (wtorek) o godzinie 19.00 w teatrze Baj Pomorski w Toruniu (ul. Piekary 3). Bilety można kupić na naszej stronie internetowej w dziale Service:

 

Koncert Sonata do gry Heroes of Minght and Magic w wykonaniu autora muzyki do tej gry, Paula Anthony Romero, będzie miał miejsce zaraz po gali zakończenia Tofifest 2015, 24 października (sobota), o godzinie 21:00 w centrum festiwalowym - klub Od Nowa w Toruniu (ul. Gagarina 37a).

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest