X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zapraszamy na sobotnie spotkania!

Zapraszamy na sobotnie (24 października 2015 roku) spotkania 13. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filowego Tofifest. Wstęp wolny.

15.00 — Anne Fontaine, Eliza Oczkowska, Klaudia Śmieja, Kino Centrum

W Kinie Centrum w Toruniu odbędzie się case study filmu „Agnus Dei” („Niewinne”) oraz spotkanie z reżyserką Anne Fontaine oraz producentkami: Klaudią Śmieją i Elizą Oczkowską. Oparty na prawdziwej historii najnowszy film Anne Fontaine, autorki pamiętnych „Coco Chanel” i „Dziewczyny z Monaco”, w całości zrealizowano w Polsce z udziałem znakomitych polskich aktorek, m.in. Agaty Kuleszy, Agaty Buzek czy Joanny Kulig.

22.15 — Kamil Dobrowolski, Todd Charmont, Christian Harting, Urs Rechn, Kino Centrum

Debiut węgierskiego reżysera László Nemesa „Syn Szawła” opowiada o 48 godzinach z życia więźnia obozu Auschwitz, Szawła Ausländera. Nagrodzony m.in. w Cannes (Grand Prix Festiwalu) film zobaczymy już o 20.15 w Kinie Centrum. Po projekcji odbędzie się spotkanie z aktorami, odtwórcami głównych ról, wśród których nie zabrakło także polskich artystów. Kamil Dobrowolski, Todd Charmont, Christian Harting i Urs Rechn spotkają się z Państwem o godzinie 22.15.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest