X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Hej młodzi maniacy kina! Tofifest zaczyna nabór do jury młodych.

To już trzeci raz kiedy festiwalowe filmy oceniać będzie jury młodych. Dzisiaj rusza konkurs, którego zwycięzcy zasiądą w jury młodzieżowym i jury studenckm podczas Tofifest 2016.

Obok jury profesjonalnego, filmy w konkursie głównym ON AIR, od 2 lat oceniają młodzi krytycy - fani kina. Wyłaniamy ich w konkursie, który właśnie rozpoczynamy.

Kto może startować?

W konkursie startować mogą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci (szerszy opis na dole posta). Spośród zgłoszeń wyłonione zostaną dwa, trzyosobowe składy jury studenckiego i jury młodzieżowego.

Jakie są zasady?

Zasady konkursu są proste. Należy napisać i przesłać mailem recenzję dowolnego filmu, znajdującego się obecnie w obiegu kinowym w Polsce. Tekst recenzji nie może przekroczyć 3500 znaków. Poza tym nie stawiamy ograniczeń.

Teksty należy przesłać na adres email press@tofifest.pl, do 5 października 2016 r. Na recenzji należy zaznaczyć, do którego jury się kandyduje oraz podać wyraźnie imię, nazwisko i typ szkoły/uczelni.

Jak oceniamy?

Recenzje oceni nasza wewnętrzna komisja, która wybierze zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone po 5 października 2016 r.

No to do klawiatur i długopisów (jak ktoś używa)!

***
14. edycja MFF Tofifest odbędzie się w dniach 15 – 23 października 2016 w Toruniu. Pełne informacje znajdziecie na www.tofifest.pl oraz na Facebooku FB/tofifest.

Uwaga!

* Jeżeli studentem zostaniesz 1 października 2016, możesz kandydować do jury studenckiego.

* Organizatorzy nie zapewniają zwycięzcom konkursu na jury młodych, noclegów i zwrotów kosztów przejazdu.

* W konkursie mogą startować:

* Członkowie jury otrzymują:

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest