X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Nowy deadline na zgłoszenia filmów do konkursów Tofifest 2017

Przedłużamy nabór filmów do konkursów jubileuszowego 15. MFF Tofifest. Nowy deadline to 15 sierpnia 2017.

Wakacje nie są dobrym czasem dla skupiania się na sprawach służbowych. Wiemy o tym doskonale, dlatego zdecydowaliśmy o przedłużeniu naboru. Przypominamy, że polskie filmy można zgłaszać do czterech konkursów.

Dwóch międzynarodowych:

oraz w dwóch polskich:

Zwycięzcy otrzymają Złote Anioły Tofifest oraz nagrody pieniężne o łącznej puli ponad 60 tys. zł.

Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tymi linkami

 

Słowo o Tofifest

Tofifest, nazywany "niepokornym festiwalem", jest jednym z najciekawszych wydarzeń filmowych w Polsce. W ciągu 15 lat istnienia imprezy wśród jej gości i laureatów znaleźli się m.in. Geraldine Chaplin, Jim Sheridan, Jiri Menzel, Ulrich Seidl, Emmanuelle Seigner, Julian Sands, Małgorzata Szumowska, Wojciech Smarzowski, Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Krystyna Janda czy Julia Jentsch.

Co roku festiwal prezentuje ponad 150 filmów, w kilkunastu sekcjach, a projekcjom towarzyszą liczne dodatkowe wydarzenia artystyczne, wystawy, spektakle teatralne i koncerty.

Jesteśmy do dyspozycji

Tofifest 2017 odbędzie sie w Toruniu w dniach 21-29 października.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres e-mail: competition@tofifest.pl

Czekamy na Wasze filmy!

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest