X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Nie strać okazji na tańsze wejściówki na festiwal Tofifest! Rusza przedsprzedaż karnetów

Tylko 30 dni zostało do rozpoczęcia 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. „Niepokorny festiwal” odbędzie się w Toruniu w dniach 21–29 października 2017 roku. Jeżeli chcesz zapłacić mniej za festiwalowe atrakcje, to mamy dobrą wiadomość — ruszyła przedsprzedaż karnetów na festiwal.

Tofifest to niewątpliwie jeden z najfajniejszych festiwali filmowych w Polsce. To znakomita okazja, aby spotkać wybitnych twórców filmowych oraz by zobaczyć…

Dobre filmy!

Najważniejszym elementem programu festiwalu są filmy, a tych co roku pokazujemy ponad 150, z kilkudziesięciu krajów świata.

Podczas jubileuszowej edycji zobaczycie wiele polskich premier światowego kina autorskiego. W programie znajdzie się też inspirująca selekcja najlepszych filmów z festiwali w Berlinie, Cannes czy Wenecji.

W konkursach same perełki. Najlepsze światowe debiuty fabularne w konkursie głównym On Air, najciekawsze krótkie metraże w Shortcut, a najlepsze polskie filmy ostatniego roku we From Poland. Jak zobaczyć to całe dobro najtaniej?

Rusza przedsprzedaż karnetów na Tofifest

Karnet festiwalowy to najlepsza metoda, by zobaczyć jak najwięcej punktów programu Tofifest. Karnet kupiony w przedsprzedaży to dodatkowo konkretna oszczędność. Przedsprzedaż karnetów ruszyła 21 września o godzinie 12.00 w serwisie Bilety24. Ceny karnetów w przedsprzedaży:

Energetyczne koncerty na otwarcie i zakończenie Tofifest

Przypominamy także, że trwa sprzedaż biletów na dwa wyjątkowe koncerty. Podczas gali otwarcia Tofifest, 21 października eksploduje „Energia Muzyki Filmowej” z udziałem m.in. Katarzyny Nosowskiej i O.S.T.R., którzy zinterpretują na nowo hity muzyki kinowej.

Na zakończenie festiwalu, 28 października, przygotowaliśmy koncert „Muzyka jest kobietą”. Krzysztof Zalewski, Paulina Przybysz i inni zaśpiewają utwory filmowe skomponowane przez kompozytorki znane z takich filmów, jak „Lśnienie” czy „Armageddon”.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest