X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Wyniki naboru do Jury Młodych Tofifest 2017 zostaną ogłoszone w poniedziałek

Z uwagi na znaczną liczbę zgłoszeń do tegorocznego Jury Młodych, wyniki naboru ogłosimy w poniedziałek 9 października 2017 roku. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Niepokorny, 15. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest odbędzie się w Toruniu, w dniach 21–29 października 2017. Mecenasem Głównym festiwalu jest Miasto Toruń. Partnerem Głównym festiwalu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie. Sponsorem Głównym festiwalu jest TZMO SA i marka Bella. Festiwal dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Wydarzenie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest