X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Trwa nabór filmów na 18. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest

Trwa nabór zgłoszeń filmów do trzech konkursów na 18. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2020 roku. Złote Anioły można będzie wygrać w dwóch konkursach międzynarodowych i w konkursie na najlepszy film polski. Tofifest 2020 odbędzie się w dniach 17–25 października w Toruniu.

Zgłoszenia filmów przyjmowane są do dwóch konkursów międzynarodowych: Konkursu ON AIR — dla pełnometrażowych debiutów i drugich filmów fabularnych, Konkursu SHORTCUT — dla filmów krótkometrażowych w tym fabularnych, dokumentalnych i animowanych. Filmy można zgłaszać również do konkursu polskiego — FROM POLAND, dedykowanego polskim filmom pełnometrażowych (fabuła, dokument). Zwycięzcy otrzymają Złote Anioły Tofifest oraz nagrody pieniężne.

Festiwalowe jury reprezentują zarówno wybitne osobowości europejskiego kina, jak i publiczność festiwalowa, w tym również dwa składy jurorskie: Jury Młodzieżowe i Jury Studenckie.

Termin zgłoszeń upływa 10 września 2020 roku, a więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy filmów i regulamin znajdują się na stronie festiwalu.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest