X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zostań wolontariuszem na festiwalu Tofifest. Kujawy i Pomorze

Doświadczenie organizacyjne, mocny punkt w CV, uzupełnienie bazy kontaktów o ludzi ze świata kina i mediów, niezapomniane chwile i długoletnie przyjaźnie — to wszystko możesz zyskać, zostając wolontariuszem na 18. edycji festiwalu Tofifest. Kujawy i Pomorze, który odbędzie się pomiędzy 17 a 25 października w Toruniu.

Festiwal tworzą wyłącznie ludzie z pasją, którzy potrafią nią zarażać. Pracujemy z najlepszymi organizatorami pokazów i koncertów, logistykami, producentami wydarzeń, opiekunami gości, ludźmi odpowiadającymi za kontakt z prasą, radiem i telewizją. Z nami możesz przekonać się, czym jest trud robienia festiwalu. A także jak smakuje płynąca z tego satysfakcja.

Oferujemy współpracę z uśmiechniętym i zaangażowanym zespołem. U nas nie będziesz robić kawy ani biegać na pocztę. Czeka Cię rzeczywista praca, a w ramach bonusu - oglądania filmów, z których większość nie była jeszcze pokazywana w Polsce.

Co trzeba zrobić, aby znaleźć się w gronie naszych wolontariuszy? To bardzo proste. Aby trafić do zespołu Tofifest, zgłoś swoją kandydaturę przez formularz na stronie www.tofifest.pl/wolontariat.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 września.

Warto wypełnić taki formularz, bo…

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest to jedna z najważniejszych imprez filmowych w Polsce. Nazywany jest „niepokornym festiwalem”, bo stawia na kino zadające kłopotliwe pytania o otaczający nas świat i współczesnego człowieka. Wśród gości Tofifest znaleźli się już Jim Sheridan, Jiri Menzel, Geraldine Chaplin, Ulrich Seidl, Emanuelle Seigner, Krystyna Janda, Jerzy Stuhr, Janusz Gajos, Wojtek Smarzowski i wielu innych.

Poza tym praca wolontariusza wiąże się korzyściami, jakimi są aktywne współtworzenie wydarzenia filmowego na skalę międzynarodową, możliwość poznania najciekawszych gwiazd kina, a także praca z profesjonalnym zespołem. Wolontariusz może także, poza godzinami pracy, skorzystać z bezpłatnego udziału w pokazach filmowych, spotkaniach z twórcami oraz innych wydarzeniach towarzyszących festiwalowi.

Nie zastanawiaj się, tylko od razu przejdź do formularza.

18. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze odbędzie się w dniach 17–25 października 2020 roku w Toruniu. Więcej informacji znajdziecie w naszym serwisie internetowym.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest