X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE ODWOŁANIA GALI I KONCERTU ZAMKNIĘCIA 18. MFF TOFIFEST. KUJAWY I POMORZE

Szanowni Państwo, Drogie Widzki i Widzowie,

18. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze po raz pierwszy w historii odbywa się w wersji hybrydowej. Jesteśmy zaskoczeni popularnością edycji online, która przyciągnęła widzów z całego kraju i jak zawsze dziękujemy za obecność na projekcjach stacjonarnych naszej wiernej toruńskiej publiczności.

Od dnia otwarcia tegorocznej edycji z uwagą obserwujemy zmieniającą się dynamicznie sytuację epidemiologiczną. Stąd w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo artystek i artystów i naszej publiczności podjęliśmy trudną decyzję, że nie odbędzie się w tym roku Gala Zakończenia Festiwalu w wersji tradycyjnej. A koncert będący autorskim projektem Pauliny Przybysz pt. „Music. The Superpower”, który miał wieńczyć tegoroczny Festiwal, odbędzie się w przyszłym roku.

Gala Zakończenia 18. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze odbędzie się w wersji online, która wszystkim naszym Widzom, Przyjaciołom, Mecenasom, Sponsorom i Partnerom w bezpieczny sposób pozwoli celebrować zakończenie 18. edycji festiwalu.

Już w sobotę, 24 października o godzinie 19.00 poznamy laureatów konkursów On Air, Shortcut i From Poland, i naszych nagród specjalnych Złotych Aniołów za Niepokorność Twórczą, Nagrody Prezydenta Miasta Torunia — Flisaka oraz Złotego Anioła Bella Women dla wybitnej polskiej reżyserki. Nie zabraknie też niespodzianek. Spędźcie sobotni wieczór z Tofifest, niezależnie od tego, w której części kraju przebywacie!

Gala Zakończenia 18. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze będzie dostępna online na naszym profilu facebookowym oraz na stronie tofifest.pl.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest