X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Festiwal Tofifest. Kujawy i Pomorze — na sali i naEKRANIE

naEKRANIE.pl jest patronem medialnym 18. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze. Na łamach portalu możecie przeczytać wywiady z twórcami czy recenzje festiwalowych filmów — również z poprzednich edycji.

W tym roku ze względu na pandemię festiwal ma formułę hybrydową. Filmy możecie oglądać na sali kinowej na toruńskich Jordankach, ale  zdecydowanie więcej tytułów dostępnych jest na platformie online Tofifestu.

Właśnie w tej formie ekipa naEKRANIE.pl ogląda festiwalowe filmy — Was też do tego zachęcamy. W ten sposób możecie uczestniczyć w Tofifeście w dowolnym miejscu, czasie i okolicznościach. Możecie kupić bilet na pojedynczy film lub kupić karnet i cieszyć się kilkudziesięcioma tytułami, a spotkania z twórcami obejrzycie bez żadnych biletów i nie ograniczają Was określone godziny projekcji, ponieważ filmy są dostępne od momentu premiery przez cały czas.

Michał Jarecki

Michał Kujawiński

Adam Siennica

Dlatego razem z Adamem Siennicą zachęcamy do korzystania z festiwalowej platformy online!

Adrian Stelmaszyk

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest