X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Abgestempelt

Punched · reż. Michael Rittmannsberger
Austria 2012, 10’

Pokazy

25/10, 12:00 · Baj Pomorski – sala B

Trailer

Młody ojciec o arabskich korzeniach zostaje przeszukany przez policję, ale nie potrafi wyjaśnić tego zdarzenia swojemu synowi. Nie ma świadomości, że najbardziej niewyjaśnione zdarzenia mają dopiero nadejść.

Reżyser:Michael Rittmannsberger
Scenariusz:Michael Rittmannsberger
Muzyka:Iva Zabkar
Zdjęcia:Andreas Daxer
Montaż:Wolfgang Auer
Obsada:Michael Fuith, Sami Loris
Nagrody:Nagroda Méliès d’Argent dla Najlepszego Krótkiego Filmu / Méliès D’Argent Short Film Award – MFF Espoo Ciné / Espoo Ciné IFF (2012); Najlepszy Film Krótkometrażowy / Best Short Film – 42. MFF Giffoni / 42nd Giffoni FF (2012)

Michael Rittmannsberger urodził się w austriackim Linzu we wczesnych latach 80. ubiegłego wieku. Studiował sztuki multimedialne na salzburskim Uniwersytecie Nauk Stosowanych (koncentrując się przede wszystkim na filmie) oraz na University of Westminster (media, sztuki i projektowanie) w Londynie. Michael pracuje jako scenarzysta, konceptualista i reżyser filmów fabularnych oraz reklam telewizyjnych.

Program 2012

Google Translate