X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Bear Me

Bear Me · reż. Kasia Wilk
Niemcy, Polska 2012, 5’

Pokazy

23/10, 20:30 · Baj Pomorski – sala B

To zabawny film o dziewczynie i niedźwiadku. Narratorka Lili opowiada nam historię o swojej podróży w towarzystwie pewnego uroczego, niezdarnego niedźwiadka. Opowieść pokazuje relacje z rosnącą bestią...

Reżyser:Kasia Wilk
Scenariusz:Kasia Wilk
Muzyka:Karol Obara
Zdjęcia:Kasia Wilk
Montaż:Kasia Wilk
Nagrody:Wyróżnienie dla najlepszego filmu animowanego / Mention for Best Animated Film – Łodzią po Wiśle (2012); I nagroda dla najlepszego animowanego filmu studenckiego / 1st Prize for the Best Animated Student Film – Palm Springs International ShortFest (2012)

Kasia Wilk to tegoroczna absolwentka PWSFTVIT w Łodzi. Zajmuje się animacją 2D, reżyserią filmu animowanego, ilustracją. W 2010 w ramach programu wymiany studenckiej, studiowała przez rok w niemieckiej szkole Filmakademie Baden-Württemberg w Ludwigsburgu, gdzie zrealizowała swój film dyplomowy Bear me.

Program 2012

Google Translate