X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Elaborate End of Robert Ebb, The

Elaborate End of Robert Ebb, The · reż. Clément Bolla, Fx Goby, Matthieu Landour
Francja, Wielka Brytania 2011, 13’

Pokazy

21/10, 18:00 · Kino Centrum

Robert Ebb to pracujący na nocną zmianę ochroniarz, który zupełnie niespodziewanie wkracza w swoją prywatną strefę mroku. Ten krótki film stanowi żywiołową satyrę na klasyczne horrory SF z potworami w roli głównej. Obserwujemy, jak dowcip Roberta obraca się spektakularnie przeciw niemu samemu, gdy nie udaje mu się wydostać z niepraktycznego kostiumu potwora, a cała społeczność wioski zbiera się, aby na niego zapolować.

Reżyser:Clément Bolla, Fx Goby, Matthieu Landour
Scenariusz:Clément Bolla, Fx Goby, Matthieu Landour
Muzyka:Tom Haines, Chris Branch
Zdjęcia:Sébastien Gonon
Montaż:Dominic Leung
Obsada:Frank Scantori, Paul Hassal, Heather Saunders, Matt Downton, Marjorie Blériot
Nagrody:Nagroda Canal+ / Canal+ Award – Festiwal filmów krótkometrażowych Clermont-Ferrand / Clermont-Ferrand Short FF (2012)

Clément Bolla to reżyser i ilustrator mieszkający i tworzący w Londynie. Fx Goby to reżyser i ilustrator, który ma już na swoim kilka nagród. Mieszka i tworzy na przemian w Paryżu i Londynie. Matthieu Landour to reżyser, który mieszka obecnie w Londynie. Ma wykształcenie w zakresie animacji i w chwili obecnej zajmuje się zarówno animacjami, jak i filmami z aktorami.

Program 2012

Google Translate