X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Erratum

Erratum · reż. Marek Lechki
Polska 2010, 90’

Pokazy

26/10, 11:00 · Kino Centrum

Trailer

Gdyby można było cofnąć czas i zacząć od nowa...

Żona, syn, dobra posada w biurze rachunkowym — w życiu Michała (34 l.) wszystko jest poukładane. Pewnego dnia odwiedza swoje rodzinne miasto, żeby załatwić sprawę, o którą prosi go szef. Ma odebrać sprowadzone ze Stanów auto i od razu wracać. Sprawy przybierają jednak inny obrót... Michał musi pozostać kilka dni dłużej w miejscu, z którego kiedyś tak bardzo chciał uciec. Powracają wspomnienia, kumple z  zespołu, marzenia... Natrafia również na znajome miejsca, o których dawno zapomniał i zdarzenia z przeszłości, które zmieniły jego życie. A może są rzeczy, które można jeszcze odwrócić?

Reżyser:Marek Lechki
Scenariusz:Marek Lechki
Muzyka:Bartek Straburzyński
Zdjęcia:Przemysław Kamiński
Montaż:Robert Mańkowski
Obsada:Tomasz Kot, Ryszard Kotys, Tomasz Radawiec, Janusz Michałowski, Kalina Kunkiewicz, Jerzy Rogalski
Nagrody:Nagroda za debiut reżyserski / Award for Director’s Debut– FPFF Gdynia / PFF Gdynia (2010); Nagroda Główna w Konkursie „1-2” Warszawski Festiwal Filmowy (2010) / Main Prize in the “1-2” Competition at the Warsaw Film Festival (2010); Nagroda za scenariusz – MFF Saloniki / Award for Screenplay – IFF Thessaloniki (2010)

Program 2012

Google Translate