X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Neon Demon

Neon Demon, The · reż. Nicolas Winding Refn
Dania, Francja, USA 2016, 118’

20.10, 19:45 · Kino Centrum

Kup lub zarezerwuj bilet

Zakupu tradycyjnego biletu lub odbioru bezpłatnej wejściówki (karnety i zestawy) należy dokonać w CKK Jordanki lub ACKiS „Od Nowa”.

Jesteś piękna i masz w sobie „to coś”. Przyjechałaś do Los Angeles, neonowego miasta, gdzie w ciągu jednej nocy można zrobić karierę. Poznajesz chłopaka, który jest tobą zafascynowany, i dziewczyny, które chcą ci pomóc w drodze do sławy. Dostajesz propozycję pracy, o jakiej inni mogą tylko marzyć. Czy to tylko piękny sen? A może wstęp do koszmaru?

Porównywany do Mulholland Drive Lyncha najnowszy thriller twórcy Drive opowiada o marzeniach, zazdrości i zabójczym pięknie.

Reżyser:Nicolas Winding Refn
Scenariusz:Nicolas Winding Refn, Mary Laws, Polly Stenham
Muzyka:Cliff Martinez
Zdjęcia:Natasha Braier
Montaż:Matthew Newman
Obsada:Elle Fanning, Keanu Reeves, Christina Hendricks, Jena Malone
Produkcja:Lene Børglum, Sidonie Dumas, Nicolas Winding Refn, Vincent Maraval
Producent:Space Rocket Nation, Vendian Entertainment, Bold Films
Dystrybucja:Gutek Film
Nagrody:FF w Cannes / Cannes FF – Nagroda dla Najlepszej Ścieżki Dźwiękowej: Najlepszy Kompozytor / Cannes Soundtrack Award: Best Composer (2016)

Program 2016

Google Translate