X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Klub festiwalowy: NRD

Residents NRD — afterparty po koncercie otwarcia 14. MFF Tofifest

Od zawsze wiadomo, iż najlepsi DJ-e w Toruniu związani są z NRD. Dlatego to już tradycja, by raz na jakiś czas to właśnie nasi rezydenci pokazali, jak rozkręca się dobrą imprezę. Termin jest wyśmienity, bo łączy się z otwarciem 14. edycji MFF Tofifest.

Koncert Better Person

Postaci Adama Byczkowskiemu, kryjącego się pod pseudonimem Better Person, wielu osobom ze środowiska muzycznego przedstawiać nie trzeba. Zaczynał w Kyst, potem grywał z Pictorial Candi czy Olivierem Heimem. Zjeździł świat z Seanem Nicholasem Savagem, aż w tym roku doczekaliśmy się pierwszej epki Better Person, czyli It’s Only You. Bedroom pop to zdecydowanie za wąska szufladka dla tej muzyki — to pop przeszłości i przyszłości zarazem.

We Love Beats Tuesdays

Wtorki w NRD przesiąknięte są pięknem. Nie ma dwóch podobnych nocy. We Love Beats postara się przybliżyć Wam dźwięki najbliższe ich sercom. Jeśli jesteście ciekawi tych muzycznych inspiracji, zapraszamy do klubu.

Koncert Słuchaj Więcej

W środę, 19 października, klub NRD zaprasza na muzykę graną z winyli. Dodatkowo tego dnia będzie można zakupić butelkę Prosecco w bardzo korzystnej cenie.

Festival NADA #6 Sun Glitters (Lux)

Szósty, przedostatni koncert festiwalowy to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ gościć będzie na nim Sun Glitters! Sun Glitters to projekt, za którym stoi urodzony w Luksemburgu Victor Ferreira, występujący od 1998 roku jako Sug(r)cane. Producent łączy dreampopowe melodie z syntezatorowym ciepłem oraz dubstepową rytmiką. Jego melodie lśnią w świadomości fanów muzyki elektronicznej od kilku dobrych lat.

Trzaski vol. 8

Trzaski to wybór wkręcającej, tanecznej muzyki wielu różnych gatunków i części świata. Włoska muzyka filmowa z lat 70., garażowe elektro z Nowego Jorku, afrykański surf i nowoorleański brass — udowodnimy, że można się świetnie bawić przy muzyce, której nie ma codziennie w radiu. Podczas rozgrzewania parkietu przyświecać nam będą narracja i atmosfera. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie ludzi otwartych na nowe, nieoczywiste brzmienia!

Electro Moustache vol. 20

EM powracają! Po długiej przerwie nadszedł czas na kolejną, już 20. edycję! Tym razem tańczymy w NRD. Od samego początku koncepcją imprezy było miksowanie z winyli — tak będzie i tym razem. Zapraszamy na dużą dawkę Italo-Disco Electro Italo House. Only Music Survives! Zagrają: Ratata, Different & Friends, Bartello.

Program 2016

Google Translate