X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Czesław Śpiewa Solo Act

Monodram, stand-up i koncert Czesława Mozila

18.10, 19:00 · Od Nowa – nowa scena

Bezpłatne zaproszenia: ACKiS „Od Nowa”

Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się dwanaście lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał, gdzie tylko się dało. Podróże po małych miejscowościach, potocznie nazywanych „Polską klasy B”, miały na celu spopularyzowanie muzyki polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie Mozila szerszej publiczności jako alternatywnego grajka.

Czesław Śpiewa Solo Act to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów ― Czesława Mozila. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą jego największych, zagranych na żywo hitów. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

Program 2016

Google Translate