X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Euroman

Euroman · reż. Gabriel Tzafka
Dania, Grecja 2015, 22’ · polska premiera

19.10, 14:30 · Od Nowa – nowa scena

Kup lub zarezerwuj bilet

Euroman jest szczęśliwy. Jego bogaty ojciec i czuła matka są z niego dumni. W banku też go kochają. Uwielbia stylowe ciuchy, wysmakowane restauracje i randki w sieci. Prowadzi także własną, innowacyjną i przyjazną dla środowiska firmę start-up, która zdobyła już nagrody. Niestety kawa się skończyła, a sesję pielęgnacji brody u eleganckiego fryzjera zakłóciła hałaśliwa demonstracja...

Reżyser:Gabriel Tzafka
Scenariusz:Gabriel Tzafka, Laura Madsen
Zdjęcia:Jonas Berlin
Montaż:Mik Stampe Fogh
Obsada:Jens Sætter Lassen, Ana Stokholm, Silke Biranell
Produkcja:Kirstine Barfod
Nagrody:MFF w Kairze / Cairo IFF – Najlepszy Film Krótkometrażowy / Best Short Film Award (2015); MFF w Atenach / Athens IFF – Najlepszy Scenariusz / Best Screenplay Award (2015)

Gabriel Tzafka urodził się w 1986 roku. W 2010 roku ukończył Film School of the Aristotle University, gdzie uzyskał stopień magistra reżyserii filmowej. W 2010 roku został wybrany do wzięcia udziału w warsztatach Berlinale Talent Campus w ramach Berlinale.

Program 2016

Google Translate