X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Rainbow Party

Rainbow Party · reż. Eva Sigurdardottir
Islandia, Wielka Brytania 2015, 15’ · polska premiera

17.10, 19:00 · Od Nowa – duża scena

Kup lub zarezerwuj bilet

Rainbow Party to opowieść o Sofii, która dochodzi do wniosku, że lepiej stać po stronie zwycięzców. Tak bardzo stara się zyskać akceptację najbardziej popularnych dziewcząt w jej klasie, że decyduje się poświęcić prawdziwą przyjaźń i moralność. Ktoś kiedyś powiedział, że nastolatki są niewinne ― cóż, bardzo się pomylił.

Reżyser:Eva Sigurdardottir
Scenariusz:Eva Sigurdardottir
Muzyka:Arnar Guðjónsson, Margrét Kristín Blöndal
Zdjęcia:Marianne Bakke
Montaż:Eyrún Helga Guðmundsdóttir
Obsada:Katrín Ynja Hrafnkelsdóttir, Kristín Auður Sophusdóttir, Blær Hinriksson
Produkcja:va Sigurdardottir, Ragnheidur Erlingsdottir, Þóra Karítas Árnadóttir, Madeleine Sims-Fewer
Nagrody:Nagrody Eddy, Islandia / Edda Awards, Iceland – Krótkometrażowy Film Roku / Short Film of the Year (2016); MFF w Rejkiawiku / Reykjavik IFF – Najlepszy Film Krótkometrażowy / Best Short (2015)

Eva Sigurdardottir studiowała produkcję telewizyjną na University of Westminster w Londynie, gdzie w 2008 roku zdobyła dyplom z wyróżnieniem pierwszego stopnia. Od skończenia studiów zajmuje się produkcją filmów krótko- i pełnometrażowych.

Program 2016

Google Translate