X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Szczękościsk

Lockjaw · reż. Kordian Kądziela
Polska 2016, 30’

18.10, 16:00 · Od Nowa – duża scena

Kup lub zarezerwuj bilet

Trzyosobowej grupie artystycznej „Szczękościsk” marzy się podbicie rynku sztuki. Niestety jej członkowie na razie skupieni są na bardziej przyziemnych sprawach. Igor zarabia fotografując produkty do ofertowych gazetek z supermarketów, Baton straszy dzieci w lunaparkowym domu strachów, Laura zaś jest księgową w firmie utylizującej elektrośmieci…

Reżyser:Kordian Kądziela
Scenariusz:Kordian Kądziela
Zdjęcia:Michał Pukowiec
Montaż:Magdalena Chowańska
Obsada:Sara Celler-Jezierska, Filip Perkowski, Rafał Kosowski, Marek Pyś, Tomasz Chrapusta
Producent:Uniwersytet Śląski (Katowice) — Wydział Radia i Telewizji
Nagrody:FF w Gdyni / Gdynia FF – Nagroda im. Lucjana Bokińca dla Najlepszego Filmu w Konkursie Młodego Kina / Lucjan Bokiniec Award for the Best Film in The Young Cinema Competition (2016)

Kordian Kądziela urodził się w 1987 roku. Jest reżyserem i scenarzystą, absolwentem reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Tworzy filmy krótkometrażowe, spoty reklamowe i teledyski.

Program 2016

Google Translate