X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Kamper

Kamper · reż. Łukasz Grzegorzek
Polska 2016, 89’

20.10, 17:00 · Kino Centrum

Kup lub zarezerwuj bilet

Zakupu tradycyjnego biletu lub odbioru bezpłatnej wejściówki (karnety i zestawy) należy dokonać w CKK Jordanki lub ACKiS „Od Nowa”.

Mania i Kamper to para trzydziestolatków ― kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu robią razem czy osobno. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w życiu Mani pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, dziewczyna zaczyna zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża. Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z ognistą nauczycielką hiszpańskiego.

Reżyser:Łukasz Grzegorzek
Scenariusz:Krzysztof Umiński, Łukasz Grzegorzek
Muzyka:Czarny HIFI
Zdjęcia:Weronika Bilska
Montaż:Łukasz Grzegorzek
Obsada:Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Sheily Jimenez, Justyna Suwała, Bartłomiej Świderski, Jacek Braciak
Produkcja:Natalia Grzegorzek
Producent:Koskino
Dystrybucja:M2 Films
Nagrody:MFF w Karlowych Warach / IFF in Karlovy Vary – Udział w konkursie East of West / Participation in the East of West Competition (2016)

Łukasz Grzegorzek urodził się w 1980 roku. Ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobył kilka złotych medali na Mistrzostwach Polski w tenisie. Przez ostatnie 10 lat zajmował się tworzeniem zwiastunów do filmów klasy B, kinowych hitów oraz klasyków historii kina ― stąd właśnie pochodzi jego wiedza na temat reżyserii filmowej. Kamper to jego pełnometrażowy debiut.

Filmografia:

  • 2016 ― Kamper

Program 2016

Google Translate