X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Her Composition

Her Composition · reż. Stephan Littger
USA, Niemcy 2015, 93’ · polska premiera

20.10, 13:00 · CKK Jordanki

Kup lub zarezerwuj bilet

Malorie ma wszelkie powody do dumy: niebawem zaczyna studia doktoranckie na kierunku komponowania muzyki orkiestralnej w najbardziej prestiżowym konserwatorium w Nowym Jorku ― czeka ją obiecująca przyszłość. Pewnego poranka jej starannie zaplanowana ścieżka kariery staje pod znakiem zapytania, gdy dziewczyna otrzymuje odmowę przyznania stypendium, co wcześniej uznawała za formalność. Popołudniem tego samego dnia jej chłopak, z którym była przez wiele lat, zostawią ją dla kogoś innego. Stojąc w obliczu utraty wszystkiego, co ma dla niej jakiekolwiek znaczenie, wybiera strategię, której nigdy wcześniej nie próbowała: zdobywania doświadczenia życiowego. Malorie weszła niedawno w posiadanie listy ekskluzywnych klientów agencji towarzyskich, którą dostała od swojej przyjaciółki, Gili, i teraz postanawia odwiedzić jednego z mężczyzn z tej listy. W czasie pierwszego spotkania Malorie doznaje absurdalnego doświadczenia muzycznego. Wkrótce wraca po więcej...

Reżyser:Stephan Littger
Scenariusz:Stephan Littger
Muzyka:Christopher Libertino
Zdjęcia:Andres Karu
Montaż:Stephan Littger
Obsada:Joslyn Jensen, Christian Campbell, Margot Bingham, Kevin Breznahan, John Rothman
Produkcja:Isabel Kleber, Stephan Littger, Leah Chen Baker
Producent:Picture Train Company

Stephan Littger dorastał w Niemczech, a następnie studiował w Stanach Zjednoczonych, Francji i Wielkiej Brytanii. Po uzyskaniu podwójnego dyplomu z zakresu psychologii i filozofii na Uniwersytecie Oksfordzkim, rozpoczął karierę w Hollywood jako asystent kierownika produkcji. Her Composition to jego pierwszy pełnometrażowy film.

Filmografia:

  • 2016 — Her Composition
  • 2010 — Toxic Oranges*: A Wall Street Fairy Tale
  • 2006 — Memories of a Sick Mind

Program 2016

Google Translate