X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Nie trać głowy

Don’t Lose Your Head · reż. Karolina Specht
Polska 2015, 5’

21.10, 14:00 · Od Nowa – duża scena

Kup lub zarezerwuj bilet

Pewnego dnia Ona zauważa, że z Nim dzieje się coś dziwnego… Krótki film o tym, jak czasami bardzo chcemy widzieć w drugim człowieku kogoś innego i o tym, jak łatwo wyjść z siebie, kiedy wyobrażenia konfrontują się z rzeczywistością.

Karolina Specht to pochodząca z Bydgoszczy animatorka, pracująca na co dzień w Poznaniu. Jej poprzednie animacje otrzymały wiele nagród na całym świecie.

Reżyser:Karolina Specht
Scenariusz:Karolina Specht
Zdjęcia:Karolina Specht
Montaż:Karolina Specht
Produkcja:Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna (Łódź)
Nagrody:Europejska nagroda filmowa na Encounters Short Film and Animation Festival, The United Kingdom, 2016; konkurs główny Annecy International Animation Film Festival, Francja 2015; konkurs Animateka International Animation Festival, Słowenia, 2015; konkurs Northwest Animation Festival 2016, USA; konkurs Melbourne International Animation Festival 2016, Australia; konkurs T-Mobile Nowe Horyzonty IFF, 2016

Karolina Specht urodziła się w 1991 roku w Bydgoszczy. Jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. Aktualnie studentka PWSFTviT w Łodzi na kierunku film animowany i efekty specjalne. Zajmuje się filmem animowanym i ilustracją.

Program 2016

Google Translate