X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Czas start!

W ramach 9.edycji Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest zaprasza do udziału w trzech konkursach: dwóch międzynarodowych i jednym krajowym. Obowiązujące zasady są te same, co w roku ubiegłym.

Konkurs pierwszych i drugich filmów ON AIR zaprasza filmy nigdzie wcześniej niepokazywane.  Te filmy będą miały pierwszeństwo w selekcji. Drugi konkurs filmów krótkometrażowych SHORTCUT zaprasza formy filmowe z całego świata do 40 minut. Konkurs Polski – FROM POLAND zaprezentuje zmasowaną dawkę polskiego kina.

Filmy, które nie dostaną się do konkursów, a zdaniem komisji będą prezentowały wysoki poziom artystyczny zostaną zaprezentowane w sekcji Out of Competition.

Filmy zawalczą po raz kolejny o Złote Anioły dla najlepszych filmów oraz specjalną nagrodę dla najlepszego reżysera w konkursie ON AIR.

Termin zgłoszeń  filmów na festiwal upływa 7 maja, ale o przyjęciu decyduje data wpłynięcia zgłoszenia konkursowego on-line. Kopie przeglądowe filmów należy nadesłać do Biura Festiwalowego maksymalnie  tydzień  od daty zamknięcia naboru (do 16.05.2011).

Zgłoszenie on-line znajdziecie Państwo tutaj: http://www.tofifest.pl/pl/submit.

Kopie przeglądowe prosimy nadsyłać pod adres:

International Film Festival Tofifest
Fundacja Biuro Kultury
Rynek Staromiejski 9/3
87-100 Toruń

Czekamy na Wasze filmy!

Pytania prosimy kierować na adres: contact@tofifest.pl.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest