X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

TofiBrygady czekają! Dołącz do zespołu!

Najwyższy czas aby podjąć decyzje o „tofifestacji” i dołączyć do zespołu wolontariuszy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Organizatorzy tej największej toruńskiej i jednej z najciekawszych w Polsce imprez filmowych oficjalnie otwierają nabór wolontariacki.

Czasy gdy wolontariat polegał jedynie na bieganiu i przysłowiowym „parzeniu kawy” minęły dawno i bezpowrotnie. Ludzie — i to nie tylko młodzi — którzy przyłączają się co roku do wolontariackiej TofiBrygady zyskują podczas tego filmowego święta praktyczne doświadczenie w wielu dziedzinach: organizacji wydarzeń kulturalnych, ich logistyki oraz promocji. Niebagatelnym plusem są też znajomości jakie zawierają z ciekawymi ludźmi świata kina oraz… sami ze sobą. Niejedna z tych znajomości przekształciła się w wieloletnią przyjaźń, a niejedno doświadczenie zaowocowało znalezieniem dobrej pracy. Dziś wielu spośród wolontariuszy Tofifest pracuje w kraju i poza granicami w ramach świata kultury, rozwijając twórczo nabyte umiejętności.

Co roku do pracy przy festiwalu zgłasza się ponad setka młodych ludzi. Dajemy im możliwość uczestnictwa w profesjonalnie zorganizowanym, międzynarodowym festiwalu, cenionym w Unii Europejskiej i dającym doświadczenie, którym można pochwalić się przed potencjalnym pracodawcą. Organizacja projektów, nadzorowanie, koordynowanie, komunikowanie, sprawne działanie pod presją czasu — to tylko niektóre z zajęć tak szczególnych i charakterystycznych dla współczesnego rynku pracy, które poznajecie u nas.

Poza pracą jest też dużo dobrej… zabawy! Bo Tofifest to wielka przygoda. Warto dołączyć do TofiBrygady.

Jak zostać wolontariuszem na 10. MFF Tofifest? Należy do 20.08 wypełnić formularz dostępny na stronie Festiwalu.

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z podjęciem współpracy z kandydatem. Decyzję o przyjęciu aplikacji i podpisaniu umowy podejmą organizatorzy festiwalu. Wyniki rekrutacji zostaną rozesłane drogą mailową po 1 września.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest