X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zgłoś film na Festiwal Filmowy Tofifest. Deadline mija 31 lipca

Zapraszamy do zgłaszania filmów na jeden z najciekawszych festiwali filmowych w Polsce — „niepokorny” MFF Tofifest. Nowy, przedłużony termin zgłoszeń do konkursów i walki o Złote Anioły Tofifest mija 31 lipca 2013.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest odbywający się w Toruniu, uznawanym za jedno najpiękniejszych miast Europy, kończy nabór filmów do konkursów festiwalowych. Na zwycięzców czekają prestiżowe Złote Anioły Tofifest oraz 15 000 euro. Tofifest znany jest w Polsce jako „niepokorny festiwal” i należy do 10 największych wydarzeń filmowych w kraju. Festiwal odwiedziły już takie gwiazdy jak Geraldine ChaplinJim SheridanJiri MenzelEmanuelle Seigner czy Julia Jentsch.

Filmy można zgłosić do trzech konkursów MFF TOFIFEST:

Filmy, które nie zostaną zakwalifikowane do konkursów, ale zdaniem komisji selekcyjnej będą prezentowały wysoki poziom artystyczny, zostaną zaprezentowane w sekcji FORUM TOFIFEST, będącej panoramą najlepszego kina autorskiego.

11. edycja Tofifest odbędzie się w dniach 21–27 października 2013 w Toruniu. Termin zgłoszeń  filmów na festiwal upływa 31 lipca 2013 r. Zgłoszenie filmu on-line znajdziecie Państwo tutaj: http://www.tofifest.pl/submit/pl.

O przyjęciu zgłoszenia decyduje data wpłynięcia wersji on-line. Kopie przeglądowe filmów na DVD, muszą zostać przesłane do Biura Festiwalowego do 8 sierpnia 2013 r. Akceptujemy także zgłoszenia wersji przeglądowych dostępnych na platformach internetowych (Cinando.com etc). Kopie przeglądowe na DVD prosimy nadsyłać pod adres:

Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST
ul. Ducha Świętego 2a/2
87-100 Toruń

Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować pod adres e-mail: competition@tofifest.pl.

Czekamy na Wasze filmy!

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest