X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Woody, zrób film w Toruniu!

Woody Allen od kilku lat kręci filmy w różnych miastach. Czas na to, by zrobił film w Toruniu, bo to miasto klimatyczne i wymarzone dla filmowca. Dlatego zaczynamy akcję „Woody, zrób film w Toruniu!”.

Woody’ego Allena nie trzeba przedstawiać nikomu. Ostatnio mistrz kręci filmy w różnych miastach. Był Paryż, był Rzym, na ekrany kin wchodzi „Blue Jasmine” z San Francisco, a zaraz ruszają zdjęcia w Sztokholmie. A my chcemy, żeby następny film powstał w Toruniu!

Prosimy każdego, kto chce by Allen nakręcił kolejny film w Toruniu, o wysłanie do nas e-maila z prośbą do Woody’ego w tej sprawie pod specjalny adres woody@tofifest.pl. Piszemy po polsku lub angielsku — dowolnie. Macie czas do 15 września. Potem nagramy na płytę wszystkie Wasze e-maile i wyślemy ją do samego Woody’ego Allena.

Trzeba wierzyć, że siła naszej grupowej prośby go przekona. A jak już przyjedzie do Torunia, to pomożemy mu stworzyć najlepszy plan filmowy w historii. A co!

Uwaga!

E-maile z najfajniejszą prośbą do Allena nagrodzimy płytami DVD.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest