X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Reżyser filmu Frances Ha z nowym dziełem w Toronto.

Jeden z 10 najważniejszych festiwali filmowych świata, Toronto International Film Festival ogłosił pierwsze tytuły. Światową premierę będzie miał tam nowy film Noah Baumbach "While We're Young" w którym grają Ben Stiller, Naomi Watts i Amanda Seyfried. Noah znany jest na świecie dzieki znakomitemu debiutowi Frances Ha, który startował w konkursie ON AIR Tofifest'2013.

W swoim nowym filmie Baumbach bierze się za badanie zjawiska wypalenia zawodowego i życiowego u ludzi w średnim wieku. Ben Stiller i Naomi Watts grają właśnie takie małżeństwo, związek znerwicowanego reżysera filmów dokumentalnych i zapracowanej małżonki. Ich nudne życie całkiem przewróci się, gdy zaprzyjaźnią się z beztroskim, młodym małżeństwem ludzi.

Glen Basner, nowojorski producent, zajmująca się także finansowaniem i sprzedażą praw do filmów oznajmił, że kupił prawa do reprezentowania nowego filmu Baumbacha na całym świecie.

Toronto ujawniło też filmy otwarcia i zakończenia. Będą to: obraz Davida Finchera Gone Girl, Paula Thomasa Andersona Inherent Vice i Alejando Gonzaleza Inarritu Birdman. TIFF startuje 4 września.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest