X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Jubileuszowy Tofifest zaprasza wolontariuszy! Rusza nabór

21 października 2017 roku startuje jubileuszowa, 15. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Nie przegapcie okazji, aby zostać wolontariuszami Tofika i zdobyć cenne doświadczenia życiowe (i filmowe). Zapraszamy do ekipy!

Jak wejść do ekipy Tofi?

Tofifest jedna z najciekawszych imprez filmowych w Polsce. Od 15 lat pokazujemy najlepsze filmy oraz gościmy gwiazdy kina polskiego i światowego. Nazywają nas „niepokornym festiwalem”, bo pokazujemy kino zadające trudne pytania o otaczający nas świat i współczesnego człowieka. Wśród naszych gości znaleźli się już Jim Sheridan, Jiri Menzel, Geraldine Chaplin, Ulrich Seidl, Emanuelle Seigner, Krystyna Janda, Jerzy Stuhr, Janusz Gajos, Wojtek Smarzowski i wielu innych.

Możesz dołączyć do naszej ekipy i zostać wolontariuszem Tofika. Zyskasz doświadczenie organizacyjne, mocny punkt w CV, niezapomniane chwile i prawdziwe przyjaźnie (sprawdzona sprawa!).

Co trzeba zrobić, aby znaleźć się w gronie wolontariuszy? To bardzo proste. Aby trafić do zespołu Tofifest, zgłoś swoją kandydaturę przez formularz na stronie festiwalu: www.tofifest.pl/wolontariat.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2017. Pytania kierujcie pod wolontariat@tofifest.pl.

Warto wypełnić taki formularz, bo...

Praca wolontariusza przynosi wiele korzyści. Poza przyjemnościami typu – wejście na filmy oraz imprezy w klubie festiwalowym, wiąże się z realnymi efektami dla waszego CV:

To wszystko zyskasz zostając wolontariuszką/wolontariuszem Tofifest.

Nie wahaj się – kliknij i wejdź do ekipy.

PS: przyjmujemy też nastolatków (niepełnoletni ze zgodą rodziców) i seniorów w wieku dowolnym (bez zgody rodziców).

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest