X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Ankommen

Ankommen · reż. Christian Wittmoser
Niemcy 2011, 30’

Pokazy

24/10, 21:45 · Kino Centrum

Ankommen to niemiecki film krótkometrażowy opowiadający o poszukiwaniu uznania, spełnienia i miłości. Od Niklasa odchodzi dziewczyna, ale niezrażony chłopak postanawia zrealizować ich wakacyjne plany i sam wyjeżdża na Majorkę. Tam spotyka Lilly i Dennisa, parę zmagającą się ze swoimi własnymi problemami. Ich spotkanie owocuje powstaniem pseudomiłosnego trójkąta, a sprawy przybierają coraz gorszy obrót...

Reżyser:Christian Wittmoser
Scenariusz:Christian Wittmoser
Muzyka:Damian Scholl
Zdjęcia:Konstantin Freyer
Montaż:Christian Wittmoser, Zuniel Kim
Obsada:Sebastian Fräsdorf, Nike Martens, Patrick Schorn, Charlotte Albrecht

Christian Wittmoser urodził się w 1982 r. we Frankfurcie. Jest pisarzem i reżyserem. Spędził 10 lat w Japonii, aby w 2002 r. uzyskać dyplom Szkoły Niemieckiej Tokio-Jokohama. Po zakończeniu rocznego stypendium przyjęto go na uczelnię wzornictwa Karlsruhe University of Arts and Design, której dyplom otrzymał w 2008 r. W chwili obecnej Christian studiuje na Art University Kassel w klasie mistrzowskiej, większość czasu poświęcając na pisanie, a zdecydowanie mniej na reżyserię.

Program 2012

Google Translate