X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Brüder

Brothers · reż. Türker Süer
Niemcy 2012, 23’

Pokazy

23/10, 20:30 · Baj Pomorski – sala B

Cengiz zabiera swojego brata Savaşa na jednodniową przepustkę z więzienia w związku ze śmiercią ich ojca. Savaş nie zdaje sobie sprawy, że rodzina popadła w poważne długi, mimo że drugi z braci odnosi sukcesy jako prawnik. W czasie tego jednego dnia wydarzenia nabierają tempa, a Savaş dowiaduje się o tajemnicach skrywanych przez rodzinę. Konsekwencje tego odkrycia się niepokojące.

Reżyser:Türker Süer
Scenariusz:Türker Süer
Zdjęcia:Matteo Cocco
Montaż:Nicole Kortlüke
Obsada:Ercan Karacayli, Fahri Ögün Yardim, Vedat Erincin, Maryam Zaree, Hanife Süer, Kasem Hoxha
Nagrody:Nominacja do nagrody First Steps / Nominated for First Steps Award – Kategoria: Filmy krótkometrażowe i animowane do 25 minut / Category: Animated and short films up to 25 minutes long (2012)

Türker Süer urodził się w Kolonii. Pracował jako copywriter, asystent producenta, korepetytor dialogów i asystent reżysera. W 2006 r. był uczestnikiem Berlinale Talent Campus i otrzymał stypendium na paryską uczelnię Cité International des Arts. W latach 2004–2011studiował na Academy of Media Arts (KHM) w Kolonii.

Program 2012

Google Translate