X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

W sypialni

In the Bedroom · reż. Tomasz Wasilewski
Polska 2012, 80’

Pokazy

25/10, 19:30 · Baj Pomorski – sala B

Trailer

Edyta, czterdziestoletnia kobieta, przyjeżdża do Warszawy, by ukryć się przed rodziną. Zmuszona brakiem pieniędzy, umawia się przez Internet z przypadkowymi mężczyznami. Po wcześniejszym ich uśpieniu, spędza całe noce w mieszkaniach swoich „gospodarzy”. W taki sposób poznaje Patryka, trzydziestopięcioletniego mężczyznę. Nie mogąc wrzucić mu środka nasennego, poznaje go i w konsekwencji zaczyna się nim fascynować.

Reżyser:Tomasz Wasilewski
Scenariusz:Tomasz Wasilewski
Muzyka:Leszek Możdżer
Zdjęcia:Marcin Martinez Swystun
Montaż:Aleksandra Gowin
Obsada:Katarzyna Herman, Tomek Tyndyk, Agata Buzek, Mirosław Zbrojewicz, Janusz Chabior

Tomasz Wasilewski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, Wydziału Produkcji Filmowej i Telewizyjnej oraz Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej. Był asystentem reżysera przy filmie fabularnym 33 sceny z życia, w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Jest także reżyserem i scenarzystą krótkometrażowego filmu dokumentalnego Show jednego człowieka oraz reżyserem, scenarzystą i kierownikiem produkcji krótkometrażowego filmu fabularnego Nawiść.

Filmografia:

  • 2012 – W sypialni / In the Bedroom

Program 2012

Google Translate