X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Szkoła uwodzenia Czesława M.

Szkoła uwodzenia Czesława M. · reż. Aleksander Dembski
Polska 2016, 97’

21.10, 19:30 · Od Nowa – duża scena

Kup lub zarezerwuj bilet

Szkoła uwodzenia Czesława M. to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

Szkoła uwodzenia Czesława M. to ciepła i optymistyczna komedia o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi oraz o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów.

Reżyser:Aleksander Dembski
Scenariusz:Aleksander Dembski, Monika Franczak
Muzyka:Czesław Mozil, Filip Kuncewicz
Zdjęcia:Andrzej Wojciechowski
Montaż:Marcin Kot Bastkowski
Obsada:Czesław Mozil, Anna Smołowik, Jakub Kamieński, Sławomir Pacek, Lucyna Malec
Produkcja:Anna Różalska, Tarik Hachoud, Robert Kijak, Aleksander Dembski, Czesław Mozil
Producent:Agora S.A.
Dystrybucja:Next Film

Aleksander Dembski urodził się w 1973 roku w Ostrzeszowie. W 1999 roku ukończył studia na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jest reżyserem, scenarzystą i producentem. Wyreżyserował kilka filmów dokumentalnych: Na krawędzi (2004), Basia z Podlasia (2011), Kocham Cię jak Irlandię (2012) i Anatomia startupu (2016).

Filmografia:

  • 2016 — Szkoła uwodzenia Czesława M.
  • 2016 — Anatomia startupu
  • 2013 — Kocham cię jak Irlandię
  • 2011 — Basia z Podlasia
  • 2004 — Na krawędzi

Program 2016

Google Translate