X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Ruszyła przedsprzedaż karnetów online

Do 11 października macie szansę kupić taniej karnet na Tofifest. Cena karnetu zakupionego online w dniach 1–11 października wynosi 90 zł za karnet ulgowy (karnety ulgowe przysługują uczniom, studentom, doktorantom, posiadaczom Karty Absolwenta UMK, emerytom i rencistom) i 110 zł za karnet normalny.

Dzięki karnetowi będziecie mogli obejrzeć blisko 150 filmów w kilkunastu pasmach, w tym znakomitą stawkę konkursu głównego ON AIR, 31 shortów konkursu SHORTCUT wybranych z 2000 zgłoszeń z 61 krajów świata. Pasmem wiodącym jest w tym roku przegląd filmów opartych o biografie kultowych muzyków zaliczanych do tzw. „Klubu 27”. Przygotowaliśmy także pasmo „Islam. Bliski Daleki Wschód” patrzące na muzułmanów oczami islamskich filmowców. Wśród premier Tofifest znajdą się Złoty Lew z Wenecji 2015 „Z daleka/Desde Alla”, Złota Muszla San Sebastian 2015 „Sparrows/Wróble” czy też nowe filmy Sokurova — „Francofonia” i Greenawaya — „Eisenstein w Meksyku”.

Do tego posiadacze karnetów będą uprawnieni do wybranych zniżek na imprezy organizowane przez oficjalny Klub Festiwalowy Enerde oraz wybranych zniżek w menu Klubu Festiwalowego. Ten popularny, niezależny klub przygotował na cały festiwal mocny program muzyczny.

Krótko mówiąc — do klawiatur, karnety czekają!

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest