X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Archiwalne zapytania ofertowe — 2016 rok

Toruń, dnia 27 czerwca 2016 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na przewóz gości Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na przewóz gości Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferta powinna być dostarczona: osobiście do biura Fundacji, przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. do dnia 11.07.2016 r. do godz. 23:59. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

 1. Zapytanie ofertowe
 2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 27 lipca 2016 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych gości Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych gości Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferta powinna być dostarczona: osobiście do biura Fundacji, przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub za pośrednictwem Poczty Polskiej do dnia 10-08-2016 r. do godz. 23:59. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

 1. Zapytanie ofertowe
 2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 2 sierpnia 2016 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na tłumaczenie pisemne z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na tłumaczenie pisemne z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferta powinna być dostarczona: osobiście do biura Fundacji, przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub za pośrednictwem Poczty Polskiej do dnia 16.08.2016 r. do godz. 23:59. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

 1. Zapytanie ofertowe
 2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 22 sierpnia 2016 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na usługę noclegową ze śniadaniem w hotelu minimum jednogwiazdkowym, w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w Toruniu, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na usługę noclegową ze śniadaniem w hotelu minimum jednogwiazdkowym, w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w Toruniu w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferty prosimy przesyłać na adres e-mailowy:  guest@tofifest.pl do dnia 05.09.2016 r. do godz. 23:59. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

 1. Zapytanie ofertowe
 2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 12 września 2016 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na realizację obsługi technicznej wydarzeń specjalnych oraz towarzyszących Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na realizację obsługi technicznej wydarzeń specjalnych oraz towarzyszących Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferta powinna być dostarczona: osobiście do biura Fundacji, przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub za pośrednictwem Poczty Polskiej do dnia 26.09.2016 r. do godz. 23:59. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

 1. Zapytanie ofertowe
 2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 12 września 2016 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na organizację bankietu zamknięcia oraz bankietów dla mecenasów, sponsorów i gości Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na organizację bankietu zamknięcia oraz bankietów dla mecenasów, sponsorów i gości w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferta powinna być dostarczona: osobiście do biura Fundacji, przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub za pośrednictwem Poczty Polskiej do dnia 26.09.2016 r. do godz. 23:59. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

 1. Zapytanie ofertowe
 2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 12 września 2016 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na obsługę projekcji cyfrowych DCP Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na obsługę projekcji cyfrowych DCP w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferty powinna być dostarczona: osobiście do biura Fundacji, przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub za pośrednictwem Poczty Polskiej do dnia 26.09.2016 r. do godz. 23:59. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

 1. Zapytanie ofertowe
 2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 12 września 2016 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na zapewnienie wyżywienia gości oraz ekipy technicznej, zatrudnionej przy organizacji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na zapewnienie wyżywienia gości oraz ekipy technicznej, zatrudnionej przy organizacji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferty powinna być dostarczona: osobiście do biura Fundacji, przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub za pośrednictwem Poczty Polskiej dnia 26.09.2016 r. do godz. 23:59. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

 1. Zapytanie ofertowe
 2. Formularz ofertowy

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest